«Світ Чудес» – Дитячий Театр Пісні

0
380
Світ чудес. Дитячий театр пісні

Датою народження дитячого театру пісні «Світ Чудес» вважається 1 вересня 1994 року, коли відкрилася однойменна музично-драматична студія при ПК «Росток», м. Київ.

«Світ Чудес» – для тих, хто цінує Мистецтво, Особистість, Професіоналізм, Справжність!

Скоро 25 років, як діти у «Світі Чудес» займаються Постановкою Голосу, опановують естрадну манеру співу, вивчають основи естрадної хореографії, грають у дитячих мюзиклах та паралельно вчать сольфеджіо, гру на музичних інструментах та історію музики в музичних школах (більшість – в ДШМ ім. Турчака).

Художній керівник та автор основної частини репертуару – член Всеукраїнської музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої категорії, Голова правління громадського об’єднання «Світ Чудес» Вікторія Малиновська.

Кваліфікована професійна підготовка «Світу чудес» дала можливість багатьом нашим артистам отримувати освіту в профільних вищих навчальних закладах: Київський інститут музики ім. Глієра (Ю. Куліш, Н. Гопчак, В. Яблуновська, М. Мірошниченко), Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого (Д. Рогалевич, О. Нехоца, Н. Федорець), Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (В. Артемова, Н. Зелінська, А. Кулєша), Київський обласний коледж культури і мистецтв (Академія мистецтв Київської обласної ради) (В. Степурський, С. Шокал, І. Нездимовська, А. Кручківська, К. Егону), Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв (С. Шокал, К. Егону), Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв (Т. Коваль, І. Готовкіна), Київський національний університет культури і мистецтв (В. Степурський, Л. Кліпун, Т. Зотова), Житомирський обласний коледж культури і мистецтв (Т. Рубан-Щуковська) та інші.

В різні роки Театр Пісні та окремі солісти брали участь у багатьох всеукраїнських, міських та районних заходах – таких, як концерти до Дня знань, Дня учителя, Дня захисника України, Дня святого Миколая, Міжнародного жіночого дня, Дня захисту дітей, Дня перемоги, Дня конституції України. Колектив є учасником Всеукраїнської акції «Всі разом – за сім’ю», брав участь у відкритті Центру з виявленню природних здібностей у дітей «Завтра», благодійних концертах для воїнів–«афганців» та учасників АТО.

«Світ чудес» як колектив та його солісти персонально є переможцями та лауреатами міжнародних конкурсів в Німеччині, Польщі, Румунії, Болгарії та багатьох Всеукраїнських конкурсів.

Щорічно «Світ чудес» запрошує друзів на два великі сольні концерти – до Нового року та до Дня захисту дітей. До зимових свят здійснюється постановка мюзиклу.

У 2009 році Міністерством культури України театру пісні «Світ чудес» присвоєно звання «Народний».

«Світ Чудес» – Дитячий Театр Пісні
5 (100%) 11

КОМЕНТАРІ

÷ 6 = 1